Vilniaus kolegijos bibliotekos prenumeruojami elektroniniai periodiniai leidiniai

Periodinis leidinys internete Prenumeruojanti biblioteka Prieiga

Mokesčių žinios
Visos fakultetų bibliotekos

Prieiga: iki 2018-12-31

PC World EIF Prisijungimų duomenis galima sužinoti prisijungus prie moodle sistemos skyrelyje „Biblioteka“ arba paprašius bibliotekos darbuotojų.

Prieiga: iki 2018-12-31

Teisės aktų žinios Visos fakultetų bibliotekos Prisijungimų duomenis galima sužinoti prisijungus prie moodle sistemos skyrelyje „Biblioteka“ arba paprašius bibliotekos darbuotojų.

Prieiga: iki 2018-12-31

Verslo žinios ADM, ATF, EIF, EKF, MTF, VVF Prisijungimų duomenis galima sužinoti prisijungus prie moodle sistemos skyrelyje „Biblioteka“ arba paprašius bibliotekos darbuotojų.