Spalio 17 dieną Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bendruomenę subūrė nuotaikingas renginys „Dainuojančios knygos“. Šį tradicinį edukacinį koncertą kiekvieną rudenį organizuoja Scenos meno katedros dėstytojai ir bibliotekos darbuotojai. Jo metu studentai supažindinami su knygomis ir natomis, naudingomis Muzikinio teatro programos studentams.

Susirinkusius džiugino tiek studentų entuziastingai atliekami vokaliniai kūriniai, tiek prieš atlikimą studentų pristatomi natų rinkiniai. Scenos meno katedros dėstytojai pristatydami metodinę literatūrą pabrėžė, kad tai tik maža dalelė bibliotekos fondo ir kartu su fakulteto bibliotekos vedėja kvietė naudotis visomis bibliotekos galimybėmis ir giliau pažinti muzikinės literatūros pasaulį.