Tradicinis edukacinis – koncertinis renginys „Dainuojančios knygos“ spalio 24-ą dieną jau šeštą kartą sukvietė MTF bendruomenę į Atvirąją salę.

Scenos meno katedros vedėja Eglė Juozapaitienė, dėstytojai Dalia Babilaitė – Abarė ir Justinas Lapatinskas klausytojams pristatė kai kurias knygas ir natas, kuriomis rekomenduoja naudotis studijų metu. Jie pabrėžė, kad tai tik maža dalis turimo fakulteto bibliotekos fondo. Tam antrino ir bibliotekos vedėja Virginija Pleskienė, supažindinusi su bibliotekos ištekliais ir pakvietusi studentus kuo aktyviau jais naudotis.

Muzikinio teatro studijų programos studentai pristatė savo mėgstamas bibliotekos natas ir atliko įvairių žanrų vokalinius kūrinius iš jų. Nuo lietuvių liaudies dainos iki itališkos arijos, nuo lopšinės iki kino filmo muzikos – aistringai studentų atlikti kūriniai žavėjo klausytojus.