Kviečiame dalyvauti EBSCO nuotoliniuose mokymuose. Mokymai vyks anglų kalba.

Tema: Jūsų biblioteka kišenėje
Kada: 2022 m. balandžio 12 d., 12:00 val.
Registracija

Šis interneto seminaras skirtas visiems, kurie norėtų sužinoti, kaip nuotoliniu būdu pasiekti bibliotekos išteklius. Pristatysime savo naująją EBSCO mobiliąją programėlę.

Sužinosite, kaip:
  • parsisiųsti programėlę
  • prisijunkti ir naudotis programėle
  • atsisiųsti el. knygas į savo programėlę

Tema: EBSCO eBook Academic Collection (EBSCOhost) el. knygų kolekcija daugiadisciplininiams tyrimams
Kada: 2022 m. balandžio 19 d., 14:00 val.
Registracija

Pristatysime EBSCO eBooks™ Academic Collection – vertingą informacijos šaltinį, suteikiantį prieigą prie daugiadisciplininės daugiau nei 217 000 el. knygų kolekcijos. Šioje kolekcijoje vartotojai gali surasti informacijos daugeliui mokslo sričių, pavyzdžiui: švietimas, socialiniai mokslai, filosofija, pasaulio istorija ir t. t.

Sužinosite, kaip:
  • siaurinti paiešką naudojant įvairius apribojimus (tema, publikavimo data, naršymas pagal kategoriją ir kt.)
  • skaityti knygas prisijungus ir neprisijungus prie interneto (kokie skirtumai)
  • atsisiųsti knygų skyrius, naudoti automatinį citavimą, žymėtis pastabas knygoje ir daug kitų funkcijų
  • atsisiųsti elektronines knygas į EBSCO mobiliąją programėlę.

Paveikslėlis iš EBSCO