Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Atvirojoje salėje rugsėjo 30 dieną įvyko edukacinis – koncertinis renginys „Dainuojančios knygos“. Jau tradicija tampantis renginys šį rudenį vyko ketvirtą kartą.

Muzikinio teatro studijų programos dėstytojų bei fakulteto bibliotekos vedėjos Virginijos Pleskienės iniciatyva organizuojamas renginys – tai netradicinis būdas įtraukti ir supažindinti pirmakursius su fakulteto bibliotekos turimais spausdintais ir elektroniniais dokumentais apie muzikinį teatrą. Jo metu susirinkusius džiugino spalvingas ir nuotaikingas Muzikinio teatro studijų programos studentų koncertas, atlikėjai pristatė savo atliekamų kūrinių natų leidinius, o Scenos meno katedros dėstytojai supažindino su natų bei literatūros apie muzikinį teatrą įvairove.