Nuo 2021 m. gegužės 2 d. skaitytojai aptarnaujami įprastai, kiekvieną darbo dieną (fakultetų bibliotekų darbo laikas). Darbas skaityklose leidžiamas, bet ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Knygas galite užsisakyti iš anksto arba pasirinkti atvykus į biblioteką.

Kilus neaiškumų dėl bibliotekos paslaugų ar prireikus individualaus konsultavimo (per Teams, el. paštu ar telefonu), kreipkitės į fakultetų bibliotekų darbuotojus.

Apsilankius bibliotekoje privaloma:

• Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes ar kitas priemones);
  • Dezinfekuoti rankas bibliotekoje esančiomis priemonėmis;
  • Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo;
  • Laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrai atstumo nuo kitų lankytojų ar bibliotekos darbuotojų.
  • Perduodant knygas ar kitus leidinius vengti tiesioginio artimo sąlyčio (pavyzdžiui, leidinius paliekant ant stalo ar kitose bibliotekos darbuotojų nurodytose vietose).

Svarbu! Bibliotekoje draudžiama lankytis asmenims, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.

Paveikslėlio šaltinis: Flaticon