SPF biblioteka paruošė ir pristato teminę Kosmetologijos straipsnių rodyklę, skirtą Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos programų (HK) studentams bei Grožio terapijos katedros dėstytojams.

Kosmetologijos rodyklė buvo rengiama 10 metų, kuria skaitytojai galėjo naudotis bibliotekoje. Nuo šiol ji bus prieinama internetinėje erdvėje Moodle aplinkoje Bibliotekos skiltyje.

Atnaujintoje bei papildytoje Kosmetologijos rodyklėje pateikti 2015-2020 m. publikuotų straipsnių bibliografiniai aprašai, kurie suskirstyti pagal HK studijoms aktualias temas.  Į rodyklę įtraukiami straipsniai iš SPF bibliotekos prenumeruojamų specializuotų periodinių leidinių, todėl rastą reikalingą straipsnį, kuris nėra pasiekiamas laisvai internete, galėsite gauti bibliotekoje.

Tikimės, kad  šis nuolat atnaujinamas, redaguojamas ir papildomas teminės literatūros šaltinis bus puiki priemonė ieškant informacijos kosmetologijos tema.