Vilniaus kolegijos bibliotekoje vykdomas knygų išdavimas ir grąžinimas. Kiekvieno fakulteto bibliotekos lankytojų aptarnavimo tvarka yra skirtinga, ji bus išsiųsta fakultetų bendruomenės nariams kolegijos elektroniniu paštu bei skelbiama fakultetų interneto ir socialiniuose puslapiuose. Grąžintos knygos bus karantinuojamos 24-48 val., todėl tam tikrais atvejais knygų grąžinimo patvirtinimas vartotojų paskyrose bus fiksuojamas po kelių dienų.

Bibliotekose aptarnaujami tik veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys  lankytojai. Atvykus į biblioteką, laukdami aptarnavimo, lankytojai turi laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito. Lankytojams privalu laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.). Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), neaptarnaujami.

Primename, kad knygas galite užsisakyti ir iš anksto, prisijungę prie savo paskyros Virtualioje bibliotekoje. Savo paskyroje galite pasitikrinti, kokias knygas esate pasiskolinę ir kada jas turite grąžinti Kaip prisijungti prie paskyros (video įrašas).

Raginame naudotis ne tik spausdintais, bet ir elektroniniais ištekliais nuotoliniu būdu: Duomenų bazės, Elektroninės knygos, Virtuali biblioteka.

Bibliotekos darbuotojai teikia konsultacijas elektroniniu paštu  ir telefonu (kontaktai).