Studijuojant nuotoliniu būdu siūlome naudotis Vilniaus kolegijos bibliotekos prenumeruojamais ir atviros prieigos elektroniniais ištekliais.

Ištekliai sugrupuoti pagal fakultetų studijų programas
ATF studijoms naudingi el. ištekliai
EIF studijoms naudingi el. ištekliai
MTF studijoms naudingi el. ištekliai
PDF studijoms naudingi el. ištekliai
SPF studijoms naudingi el. ištekliai
VVF studijoms naudingi el. ištekliai

Paieškos sistemos
Virtuali biblioteka

Lietuviškos elektroninės knygos
KTU elektroninės knygos – prenumeruojame visas knygas (sąrašas), prisijungimo duomenys nurodyti Moodle aplinkoje Bibliotekos skiltyje
MRU elektroninės knygos – atvira prieiga, sąrašas
VDU elektroninės knygos – atvira prieiga (tik dalis knygų), VDU knygos virtualioje bibliotekoje
VU elektroninės knygos – atvira prieiga
VGTU el. knygos – VK prenumeruoja tik dalį knygų (sąrašas), nuotolinė prieiga tik karantino metu: prisijungimo duomenys Moodle Bibliotekos skiltyje
Vitae litera el. knygos – VK prenumeruoja tik dalį knygų (sąrašas), prisijungimo duomenys Moodle Bibliotekos skiltyje

Užsienio elektroninės knygos
eBooks on EBSCOhost – prenumeruojamos knygos (įvairios mokslo sritys)
Harward Business Review (per eBooks on EBSCOhost)  – verslo elektronines knygas. Nemokama prieiga atidaryta visiems nuo balandžio 1 iki gegužės 31 d.
ProQuest Ebook Central – laikinai atvira prieiga iki birželio mėn. pabaigos (įvairios mokslo sritys). Prieiga tik užsiregistravus, daugiau informacijos
Skillsoft – prenumeruojamos IT, verslo ir finansų el. knygos: ITPro, BusinessPro ir FinancePro kolekcijos. Prieiga galima tik registruotiems vartotojams. Vartotojų skaičius ribotas. Dėl registracijos kreipkitės į savo fakulteto bibliotekos darbuotojus.
SpringerLink – atviros prieigos (tik dalis) knygos ir žurnalai, (įvairios mokslo sritys). Karantino laikotarpiu papildomai atverta 500 el. knygų. Atliekant paiešką rekomenduojame nuimti varnelę nuo paieškos filtro „Include Preview-Only content“.
DOAB – atvira prieiga (įvairios mokslo sritys, menai)
bookboon – 30 d. nemokamai (vadovėliai) (verslas, finansai, kalbos, medicina, IT, inžinerija)
The National Academies Press – knygas galima atsisiųsti PDF formatu (užsiregistravus) arba skaityti online (agro, socialiniai mokslai, medicina, biologija, chemija, maitinimas, IT, inžinerija)
Open text library – atvira prieiga (įvairios mokslo sritys, menai)
Open stax – atvira prieiga (verslas, socialiniai mokslai)
University of Michigan Press – atvira prieiga nuo kovo 20 d. iki balandžio 30 d.

Žurnalai
EBSCOhost – moksliniai straipsniai (įvairios mokslo sritys)
Computers & Applied Sciences (per EBSCO) – moksliniai straipsniai (IT, kompiuterija, inžinerija)
Taylor & Francis online – nuotoliniu būdu prieinami tik atviros prieigos straipsniai (įvairios mokslo sritys)