Kviečiame studentus dalyvauti bibliotekos nuotoliniuose mokymuose „Informacijos paieška ir citavimas“. Mokymų metu sužinosite mokslinės informacijos paieškos galimybes, kodėl svarbu cituoti ir kaip teisingai nurodyti cituojamus šaltinius tekste bei literatūros sąraše pagal APA citavimo taisykles.

Mokymus ves bibliotekos vadovė K. Blaževičienė ir SPF bibliotekos vedėja R. Markauskienė.

Mokymai vyks gegužės 12 d. 16 val. ir gegužės 14 d. 15 val. Microsoft Teams aplinkoje, trukmė – 1 val. Prašome registruotis iš anksto: Bibliotekos nuotoliniai mokymai

Mokymų planas:

1. Elektroninės knygos: el.knygos lietuvių ir užsienio kalbomis: prisijungimo galimybės iš namų.
  2. Straipsniai duomenų bazėse: prenumeruojamos ir laisvai prieinamos duomenų bazės: prisijungimo ir paieškos galimybės.
  3. Periodiniai leidiniai lietuvių ir užsienio kalbomis: prisijungimo galimybės.
  4. Virtuali biblioteka: nauji ištekliai, paieškos, citavimo ir prisijungimo galimybės.
  5. Citavimo svarba ir būdai.
  6. Citavimas tekste ir literatūros sąrašo sudarymas pagal APA stiliaus taisykles.