Vilniaus kolegijos biblioteka nuo balandžio 30-os dienos dalinai atnaujina savo veiklą laikydamasi Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų. Karantino metu ribojamas skaitytojų aptarnavimas, leidinių grąžinimas kol kas nevyksta. Keičiasi knygų skolinimo tvarka: knygos užsakomos iš anksto kolegijos el. paštu ir išduodamos tik bibliotekos atsakyme nurodytu laiku. Užsakymai priimami nuo balandžio 28 d.

Išsami knygų skolinimo instrukcija kiekvienam Vilniaus kolegijos bendruomenės nariui išsiųsta kolegijos el. paštu.

Kviečiame ir toliau naudotis elektroniniais ištekliais, kurių biblioteka turi daugiau nei fizinių dokumentų.

Kilus neaiškumų dėl knygų skolinimo ar nuotolinių išteklių naudojimo bei prireikus pagalbos ieškant informacijos reikalinga tema, kreipkitės į fakultetų bibliotekų darbuotojus.

Dėkojame MTF darbuotojams už pasiūtas daugkartines kaukes bibliotekos darbuotojams. Ačiū, kad rūpinatės mūsų saugumu!