Informuojame, kad dėl šalyje paskelbto karantino nuo kovo 16 d. iki balandžio 27 d. keičiasi bibliotekos vartotojų aptarnavimo tvarka.

Fakultetų bibliotekose studentai negalės lankytis, knygos į namus neišduodamos ir negrąžinamos. Delspinigiai karantino metu nebus skaičiuojami.

Primename, kad biblioteka prenumeruoja įvairius elektroninius išteklius, kuriais galite naudotis nuotoliniu būdu: Duomenų bazės, Elektroninės knygos, Virtuali biblioteka. Informacija apie šiuos išteklius ir kaip prie jų prisijungti pateikta bibliotekos puslapyje „Informacijos ištekliai“ skiltyje. Kilus neaiškumų dėl elektroninių išteklių naudojimo, prašome kreiptis į savo fakulteto bibliotekos darbuotojus, kurie reikiamą informaciją ir konsultacijas teiks el. paštu  ir telefonu: 867609608; 865299695.