Bibliotekos vykdoma akcija „Knygų Kalėdos“ baigėsi. Vilniaus kolegijos bendruomenė aktyviai prisidėjo prie bibliotekos iniciatyvos ir geranoriškai dovanojo knygas. Akcijos metu surinktas knygas biblioteka padovanojo specialiesiems socialinės globos namams „Tremtinių namai”. Šioje įstaigoje gyvena apie 80 gyventojų, kurie, pasak socialinės darbuotojos Astos, laisvalaikiu labai mėgsta žaisti įvairius žaidimus ir ypač mėgsta skaityti knygas. Džiaugiamės, kad Vilniaus kolegija papildė „Tremtinių namų“ bibliotekos lentynas naujomis, dar neskaitytomis knygomis. Dalis surinktų knygų papildys ir Vilniaus kolegijos bibliotekos laisvalaikio skaitinių lentyną.

Dėkojame visų fakultetų bibliotekų darbuotojams, vykdžiusiems šią gražią akciją, taip pat bendruomenės nariams, dovanojusiems skaitymo džiaugsmą!