Vilniaus kolegijos Biblioteka ir Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Praktikų centras kviečia ne tik studentus, bet ir kitus norinčiuosius atnešti į kolegijos fakultetų bibliotekas sulūžusius skėčius, kuriuos studentai prikels antram gyvenimui.

Siekiant mažinti plastiko atliekų kiekį šiemet Vilniaus kolegijos Biblioteka kartu su Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Praktikų centru prisijungs prie Europos atliekų mažinimo savaitės su kiek neįprasta idėja – iš senų, sulūžusių skėčių fakulteto studentai pasiūs daugkartinius maišelius, kuriuos vėliau galės skolintis iš kolegijos fakultetų bibliotekų knygoms išsinešti. Sulūžusius, nereikalingus skėčius į Vilniaus kolegijos bibliotekas galima atnešti iki spalio 22-osios dienos.

Trys pagrindinės šios idėjos globėjos – Vilniaus kolegijos Bibliotekos vadovė Kristina Blaževičienė, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bibliotekos vedėja Virginija Pleskienė ir Sveikatos priežiūros fakulteto bibliotekos vedėja Renata Markauskienė.

Delfi straipsnis