Rugsėjo 25 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bibliotekoje įvyko puikus edukacinis renginys-koncertas “Dainuojančios knygos”. Renginio vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai. Kiekvieną rudenį fakultetas pasitinka gausų pirmakursių būrį. Visi jie būna ištroškę naujų žinių, o vienas geriausių studentų pagalbininkų studijose – biblioteka. Kaip rodo praktika, ne visi studentai iškart sužino apie plačią informacijos įvairovę, kurią tiksliai ir operatyviai gali pateikti bibliotekos darbuotojai bei turimi elektroniniai ištekliai. Todėl bibliotekos vedėjos Virginijos Pleskienės ir Muzikinio teatro studijų programos solinio dainavimo dėstytojų iniciatyva buvo suorganizuotas šis renginys, kurio metu pirmakursiams buvo pristatyta šios studijų krypties įvairiausia literatūra – natų rinkiniai, istorinė, mokslinė bei mokomoji literatūra ir vertingi elektroniniai ištekliai, o visus susirinkusius džiugino puikus koncertas.

Renginio dalyviai išgirdo Muzikinio teatro studijų programos studentų Salvijos Tamulavičiūtės, Kristupo Gylio, Dianos Gružauskaitės, Jokūbo Giedraičio, Adrianos Žemaitytės, Gretos Stenianskytės, Justos Rubežiūtės, Vismantės Ruzgaitės ir Elzės Borsteikaitės atliekamus įvairių žanrų vokalinius kūrinius. Skambėjo gražios ir nuotaikingos dainos bei duetai iš žinomų miuziklų – „Funny Girl“, „Annie Get Your Gun“, „The Pajama Game“, „Jekyll and Hyde“, „Crazy for You“. Susirinkusieji taip pat išgirdo ir lietuviškų dainų – Tamaros Blažienės „Odisėją“ ir lietuvių liaudies dainą „Pas močiutę augau“ bei žaismingąjį Džoakino Rosinio „Kačių duetą“.

Tikimės, kad šis renginys taps gražia kasmetine fakulteto tradicija!