Rugpjūčio 29 d. Vilniaus kolegijos Verslo ir vadybos fakultete vyko bendras visos kolegijos bibliotekos darbuotojų susitikimas. Susitikimas buvo gausus pranešimų ir patirčių pasidalinimų iš skirtingų ERASMUS+ programos stažuočių vykusių 2018 m., apie kurias pasakojo bibliotekos vadovė Kristina Blaževičienė, vyriausioji bibliografė Jurga Kauzonienė, Sveikatos priežiūros fakulteto bibliotekos vedėja Renata Markauskienė bei Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bibliotekos vedėja Virginija Pleskienė. Pranešimai buvo įdomūs, kupini skirtingų gyvų pasakojimų apie keliones, naujas pažintis, įvairių užsienio kolegų patirtis, skirtingus ten skaitytus ir girdėtus pranešimus. Kiekvienas pasakojimas buvo kitoks su skirtingais iš kiekvienos šalies parsivežtais įspūdžiais.

Antrojoje susitikimo dalyje naujoji Vilniaus kolegijos bibliotekos vadovė Kristina Blaževičienė supažindino bibliotekos darbuotojus su bibliotekoje vyksiančiais pokyčiais, planais, bendra vizija. Pasiūlymų buvo daug ir įvairių. Visi kalbėjosi ir tarėsi, kaip keisti, gerinti, tobulinti bei optimizuoti bibliotekos darbą. Bibliotekos laukia nauji iššūkiai, kurių visi su nekantrumu laukia.