Ieškai informacijos rašto darbui ir nieko nerandi? Nežinai, kur ir kaip ieškoti mokslinės informacijos? O gal pasiklydai informacijos gausoje?

EKF biblioteka kviečia dalyvauti mokymuose „Mokslinės informacijos paieška bibliotekos ir kituose informacijos ištekliuose“. Mokymuose pristatysime VK bibliotekos ir kitus informacijos išteklius (duomenų bazes, virtualiąją biblioteką, el. knygas ir el. periodinius leidinius, Google scholar), paaiškinsime, kaip prie šių išteklių prisijungti ir atlikti informacijos paiešką bei atsakysime į visus iškilusius klausimus.
Mokymai grupėms (iki 10 žmonių) vyks ketvirtadieniais 15.00-16.00 val. bibliotekos skaitykloje.
Visus norinčius dalyvauti mokymuose kviečiame registruotis el. paštu k.blazeviciene@viko.lt
Jeigu grupei paskirtas laikas netinka, siūlykite jums labiau tinkamą laiką.
Primename, kad nuolat teikiame individualias konsultacijas.