EBSCO duomenų bazių paketas nuo 2017 rugsėjo 20 d. iki 2017 lapkričio 30 d. atidarė šių duomenų bazių testavimą:

Academic Search Ultimate

Mokslo žurnalai įvairiomis temomis.

DB galite testuoti bibliotekoje arba namie (būnant prie namų kompiuterio reikia eiti per bendrą EBSCO DB sąrašą).

Applied Science & Technology Source Ultimate

Straipsniai matematikos, informatikos, chemijos inžinerijos, energijos išteklių, robotų, verslo ir socialinių technologijų temomis.

Business Source Ultimate

Mokslo žurnalai verslo ir vadybos temomis.

Humanities Source Ultimate

Žurnalai įvairiais socialinių mokslų aspektais.

Sociology Source Ultimate

Žurnalai ekonomikos, sociologijos, kultūros temomis.

One Belt One Road Reference Source

Tai visateksčių žurnalų ir leidinių rinkinys, skirtas suprasti ir ištirti „One Belt One Road“ regioną, įskaitant Azijos, Artimųjų Rytų ir Centrinės bei Rytų Europos dalis. Šis rinkinys aprėpia 65 šalis, kurios sudaro „One Belt One Road“ iniciatyvą.