Vilniaus kolegijos bibliotekos darbuotojos 2017 m. kovo 16 d. dalyvavo seminare „Bibliotekų plėtra skaitmeniniame amžiuje“, kuris vyko VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Seminarą vedė prof. Dr. Andreas Degkwitz, Berlyno Humboldtų universiteto bibliotekos direktorius, Potsdamo aukštosios mokyklos Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto garbės profesorius.

Seminaro metu prof. Dr. Andreas Degkwitz kalbėjo apie bibliotekų plėtrą skaitmeniniame amžiuje, dalinosi savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dirbant naujos kartos bibliotekos sistema ALMA, pristatė savo įžvalgas apie interaktyviąją biblioteką ir jos poveikį mokslinei komunikacijai bei įtaką bibliotekų personalui.