Informuojame, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr.V-2506 „Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų“ Vilniaus kolegijos bibliotekose vykdomas fizinis knygų išdavimas ir grąžinimas, o darbas skaityklose nevykdomas.

Paslaugos teikiamos nuo pirmadienio iki penktadienio fakultetų bibliotekų darbo metu. Galimi tam tikri darbo laiko pakitimai (dėl karantino ar remonto darbų), todėl raginame pasitikslinti savo fakulteto bibliotekos darbo laiką VK bibliotekos interneto puslapyje.

Knygas rekomenduojame užsisakyti iš anksto:

Individualios konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu (kontaktai) arba Teams aplinkoje (pagal išankstinį sutarimą).

Apsilankius bibliotekoje privaloma:

  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes ar kitas priemones);
  • Dezinfekuoti rankas bibliotekoje esančiomis priemonėmis;
  • Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo;
  • Laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrai atstumo nuo kitų lankytojų ar bibliotekos darbuotojų.
  • Perduodant knygas ar kitus leidinius vengti tiesioginio artimo sąlyčio (pavyzdžiui, leidinius paliekant ant stalo ar kitose bibliotekos darbuotojų nurodytose vietose).

Svarbu! Bibliotekoje draudžiama lankytis asmenims, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.

Raginame naudotis bibliotekos elektroniniais ištekliais nuotoliniu būdu: Duomenų bazės, Elektroninės knygos, Virtuali biblioteka. Informacija apie šiuos išteklius pateikta bibliotekos puslapyje „Informacijos ištekliai“ skiltyje, o mokomieji įrašai – Stream grupėje Bibliotekos mokymai.

Kilus neaiškumų dėl elektroninių išteklių naudojimo ar bibliotekos paslaugų teikimo tvarkos atskiruose fakultetuose, prašome kreiptis į savo fakulteto bibliotekos darbuotojus telefonu ar elektroniniu paštu.