Nuo kovo 25 d. EBSCO eBook Academic Collection elektroninių knygų kolekcija pasipildė naujomis 7535 knygomis. Tai Cambridge University Press, Bloomsbury ir University of Toronto Press ir kitų leidyklų knygos, verslo, edukologijos, sveikatos, IT ir kitomis temomis. Kviečiame prisijungti ir skaityti!

Primename, kad EBSCO elektronines knygas galite skaityti bet kur: kolegijoje, namie, troleibuse ar parke. Tereikia prisijungti asmeniniu prisijungimu ir nuotolinė prieiga bus suteikta.

Jei dar neturite savo asmeninės paskyros, kreipkitės į bibliotekos IT administratorę el. pašto adresu: biblioit@viko.lt Apie tai daugiau skaitykite čia.

VK biblioteka prenumeruoja ir daugiau elektroninių knygų lietuvių ir anglų kalba. Informaciją apie prenumeruojamas elektronines knygas skaitykite bibliotekos interneto puslapyje.