1. Vilniaus kolegijos biblioteka ieško Ekonomikos fakulteto bibliotekos darbuotojo.

Pareigybė – bibliotekos vedėjas (-a)
Darbo sutartis neterminuota

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas bibliotekininkystės, komunikacijos ir informacijos mokslų ar panašioje srityje ( magistro laipsnis būtų privalumas);
  • darbo patirtis bibliotekoje;
  • gerai mokėti valstybinę kalbą;
  • mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • gebėti dirbti operacine sistema MS Windows XP ir Microsoft Office programomis;
  • mokėti dirbti bibliotekos informacine sistema ALEPH;
  • gerai žinoti mokslinės informacijos paieškos duomenų bazėse (EBSCO, Emerald, Taylor&Francis ir t.t), virtualioje bibliotekoje bei internete būdus ir galimybes;
  • išmanyti bibliografinius standartus, citavimo būdus bei mokėti naudotis bibliografinių nuorodų tvarkymo įrankiais (RefWorks, Zotero, Mendeley ir t.t.)
  • gebėti atrinkti, analizuoti, kaupti ir apibendrinti informaciją;
  • geri komunikaciniai įgūdžiai;
  • atsakingumas, kruopštumas ir iniciatyvumas.

Pagrindinės funkcijos: organizuoti fakulteto bibliotekos veiklą; bendradarbiauti su fakulteto akademine bendruomene ir, atsižvelgiant į fakulteto studijų programų poreikius, formuoti fakulteto bibliotekos informacijos išteklius; kaupti ir sisteminti informaciją apie naujausius mokslinius šaltinius; rengti grupinius ir individualius mokymus siekiant ugdyti studentų informacijos paieškos bei informacinio raštingumo įgūdžius; konsultuoti ir aptarnauti fakulteto bibliotekos vartotojus; rengti bibliotekos renginius ir parodas; rengti fakulteto bibliotekos veiklos ataskaitas ir kt.

1. Vilniaus kolegijos biblioteka ieško Verslo vadybos fakulteto bibliotekos darbuotojo.

Pareigybė – vyr. bibliotekininkas (-ė)
Darbo sutartis terminuota

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas bibliotekininkystės, komunikacijos ir informacijos mokslų ar panašioje srityje;
  • gerai mokėti valstybinę kalbą;
  • mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • gebėti atrinkti, analizuoti, kaupti ir apibendrinti informaciją;
  • geri komunikaciniai įgūdžiai.
  • atsakingumas, kruopštumas ir iniciatyvumas.

Privalumai:

• darbo patirtis bibliotekoje;
  • gebėjimas dirbti bibliotekos informacine sistema ALEPH;
  • mokslinės informacijos paieškos būdų ir galimybių išmanymas (EBSCO, Emerald, Taylor&Francis duomenų bazėse; virtualioje bibliotekoje bei internete);
  • citavimo stilių išmanymas bei mokėjimas naudotis bibliografinių nuorodų tvarkymo įrankiais (RefWorks, Zotero, Mendeley ir t.t.)

Pagrindinės funkcijos: išmanyti fakulteto studijų programų informacinių išteklių poreikius; kaupti ir sisteminti informaciją apie naujausius mokslinius šaltinius; rengti grupinius ir individualius mokymus siekiant ugdyti studentų informacijos paieškos bei informacinio raštingumo įgūdžius; konsultuoti ir aptarnauti fakulteto bibliotekos vartotojus ir kt.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymų el. paštu k.blazeviciene@viko.lt

P.S. Informuosime tik atrinktus kandidatus.