Elsevier seminaras apie sėkmingą mokslo straipsnio parengimą ir tinkamiausio publikavimui žurnalo pasirinkimą, naudojant mokslo analitikos įrankį Scopus.

Balandžio 19 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius) vyks Elsevier organizuojamas seminaras, skirtas akademinei bendruomenei ir bibliotekininkams.

Renginys vyks anglų kalba.

Registracijos formą rasite adresu: biblioteka.vu.lt/elsevier-seminaras

KTU kviečia visus norinčius į IEEE duomenų bazių mokymus Kaune 2018 m. balandžio 23 d.

Mokymų programa:

10:00 – 10:45 Efektyvi paieška IEEE Xplore duomenų bazėje

11:00 – 12:30 Kaip publikuotis IEEE duomenų bazėje

12:45 – 13:45 InnovationQ Plus įrankio pristatymasInnovationQ Plus – nauja patentinės ir nepatentinės literatūros paieškos platforma su draugiška vartotojui semantine paieška, kuri pateikia tikslius ir vizualiai aiškius rezultatus.

Mokymai vyks anglų kalba, lektorė Eszter Lukács (IEEE Client Services Manager). Mokymų dalyviams bus teikiami pažymėjimai.

Organizatoriai kviečia iš anksto registruotis goo.gl/2MQURt ir dalyvauti.